Chcete objevit let za nejlepší cenu?

tučňák stav španělsko

Sydney - V australském městě Sydney se zástupci organizací pro ochranu přírody rozhodli pro rázný krok při hlídání vzácné kolonie místních tučňáků nejmenších.

Zatímco tučňák Milovník se nechá od chovatelů během krmení i pohladit, tučňák Vztekloun má sklon je spíše klovnout. Nejen tyto dva, ale všechny tučňáky z pražské zoo při krmení mohli díky živému přenosu pozorovat i čtenáři Novinek.

Gay tučňáci Humboldtovi v syrakuské zoo ve státě New York se poprvé stali otci. Úspěšně se jim vylíhlo vejce odebrané jinému páru, který v minulosti již…

Návštěvy milovníků přírody mohou napáchat v koloniích tučňáků patagonských závažné škody. Přítomnost turistů stresuje mláďata.

Ondřej Palát měl zásadní podíl na výhře Tampy nad Floridou. Gólem a asistecí pomohl svému týmu k druhému venkovnímu vítězství v sérii. Jeho branka byla navíc vítězná. V dalších zápasech se Pittsburghu podařilo srovnat stav proti Islanders a...

Tučňák patagonský (Aptenodytes patagonicus) je po tučňáku císařském druhým největším tučňákem a zároveň představují jediné dva zástupce rodu Aptenodytes.

Tučňák kroužkový (Pygoscelis adeliae) je středně velký zástupce čeledi tučňákovitých. Délka jeho těla zpravidla nepřesahuje 70 cm.

I když by se to na první pohled nemuselo někomu zdát, tak tučňáci atří mezi nejpopulárnější ptáky na zemi. Mají vzpřímené postavy, černobíle zbarvené, které jim vynesly přezdívku ptáci ve fraku.

Rozsáhlé informace o tučňácích - biologie, etologie, anatomie a fyziologie, rozšíření, populace, ohrožení a mnoho dalšího...

Tučňák žlutooký je jediný žijící zástupce spadající do rodu Megadyptes. Nomenklatura nových druhů je pouze orientační a není vědecky podložená.

Největší online sortiment letenek

Garance nejnižší ceny

99 procent uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety po celém světě

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách