Chcete objevit let za nejlepší cenu?

soluzione egypt pyramidy

Cheopsova pyramida - mistrovské dílo - Starověký Egypt
Cheopsova pyramida posunula hranice stavitelství dál. Záhadou zůstává, jak mohly být kamenné kvádry vyzdvihovány do výšky až 150 metrů.
Džoserova pyramida – Wikipedie
Jedná se o nejstarší egyptskou pyramidu; právě zde bylo poprvé použito v rozsáhlém měřítku nového materiálu, vápence, a uskutečněna idea monumentální královské hrobky ve tvaru pyramidy.
Pyramidy - Egypt - Dovolená.eu
Pyramidy jsou obestřeny záhadou, kterou se nám pravděpodobně dnes už nepodaří rozluštit. Stále si budeme klást otázky, jak je možné, že lidé ve starověku bez použití dnešní techniky mohli vytvořit tak monumentální stavby.
Egypt - pyramidy - Dovolená Exotika
První egyptské pyramidy byli vybudovány již ve starověkém Egyptě za dob vlády panovníka Džosera z 3. dynastie a výstavba pyramid na území Egypta trvalo až do období vlády prvního krále 18.
Egyptské pyramidy v Gíze l Egypt - detailní průvodce
Egyptské pyramidy jsou jediným ze Sedmi divů světa, který se dochoval dodnes. Při návštěvě Egypta byste tyto slavné pyramidy určitě neměli vynechat. Ohromí vás nejen samotné pyramidy, ale i celá Gízská nekropole, tedy archeologické...
Cheopsova pyramida, Gíza, Egypt ("Velká pyramida") - Památník...
Cheopsova pyramida (nebo také „Velká“ či „Chufuova“ pyramida) je největší pyramidou Egypta a také největší známou Kamennou stavbou z období starověku. Zcela právem byla proto zařazena mezi starověkých 7 divů světa.
Cheopsova pyramida (Velká pyramida) | Egypt |
Víte, že Cheopsova pyramida byla při výstavbě několikrát pozměněna a že i několikrát změnili místo sarkofágové komory? Čtěte dál a dozvíte se více!
Pyramidy v Egyptě - Egypt -
Do nitra pyramidy se sestupuje poměrně příkrou chodbou, která návštěvníky zavede do nevelké místnosti o rozměrech asi 3 x 4 metry.
Egyptské pyramidy – Mapa️ Cena pyramid (Egypt)
Co se vám vybaví při vyslovení slova Egypt? Pyramidy? To zajisté nejste jediní. Historie těchto záhadných krásek sahá až do let 2700 – 1700 př. ...
Egypt - pyramidy v Gíze | New
Láká-li vás návštěva těchto monumentálních pyramid, nenechte si ujít své zájezdy do Egypta, které si nyní můžete navíc pořídit se zajímavou slevou!

Největší online sortiment letenek

Garance nejnižší ceny

99 procent uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety po celém světě

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách