Chcete objevit let za nejlepší cenu?

sofas a plazos de mallorca

Mallorca v kostce - Mallorca
Ostrov Mallorca je největším z Baleárských ostrovů, které patří ke Španělsku. Najdete na něm mnoho písečných pláží a příjemné středomořské klima, které tvoří ideální podmínky pro příjemně strávenou dovolenou.
Palma de Mallorca | Mallorca
Palma de Mallorca (katalánsky Ciutat de Mallorca) je hlavním městem ostrova Mallorca a současně sídlem autonomní vlády celých Baleárských ostrovů (patří sem ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera).
Palma Aquarium - Mallorca - CK Fischer
Tip na zajímavé místo v destinaci Mallorca. Popis atrakce, vzdálenost od rekreačního střediska, mapa, fotogalerie. Rezervujte si zájezd u CK Fischer.
Palma de Mallorca - Hlavní město Baleárských ostrovů...
Palma de Mallorca je hlavním městem Baleárských ostrovů a žije zde přes 400 tisíc obyvatel. Mimo velkého přístavu je zde k vidění i krásná katedrála La Seu, mohutný hrad Bellver a královský palác…
Mallorca – Wikipedie
Mallorca (katalánsky Mallorca [majorka]), je ostrov náležící Španělsku, největší nejen z Baleárských ostrovů, ale také největší ostrov Španělska.
Hotel HSM Canarios Park, Španělsko Mallorca - 7 153 Kč Invia
Prohlédněte si recenze hotelu HSM Canarios Park, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu HSM Canarios Park, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu HSM Canarios Park na největším online prodejci zájezdů v ČR.
Playa de Alcúdia l Mallorca - detailní průvodce
Tato krásná více než pětikilometrová písečná pláž se nachází na pobřeží města Alcúdia, které leží zhruba 60 kilometrů od hlavního města ostrova. Najdete zde vše, co od kvalitní pláže můžete očekávát.
Alcúdia - Dovolená 2022 - CK Fischer
Famózní pláž a pestrá směs zábavy. Alcúdia láká všechny milovníky rušné, akční dovolené naplněné odpočinkem na pláži i poznáváním různých zajímavých míst.
Koupání na Mallorce: nejkrásnější pláže ostrova | EXIM Tours
Tipy, kde se koupat na Mallorce. Čekají vás pláže s jemným pískem, křišťálovou vodou a stínem borovic. Vyberte si a užijte si nejlepší pláže na Mallorce.
Avalon | Fama sofas
Avalon is a new reclining modular sofa which runs out from the conventional design of sofas with a low folding back.

Největší online sortiment letenek

Garance nejnižší ceny

99 procent uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety po celém světě

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách