Chcete objevit let za nejlepší cenu?

sedm pramenů beach rhodos

Cestování světem » Autem po Rhodosu – tip výlet po plážích na...

Autem po Rhodosu - výlet po plážích na Rhodosu na Tsambika beach, výstup na Tsambickou monasterii, Anthony Quinn a Ladiko Beach, Golfové hřiště Afantou a 7 pramenů Tip na výlet za koupáním, šnorchlováním, výstup na místní vrchol Tsambika...

Řecký ostrov Rhodos - tipy na výlety |

Ostrov Rhodos je známou dovolenkovou destinací, avšak co vše zde lze vidět, kam vyrazit na výlet a co od dovolené očekávat vám poradíme v našem článku.

Sedm pramenů - Epta piges -

Sedm pramenů (řecky Epta Piges) je oblíbená turistická oblast mezi městy Kolymbia a Archipolis. Jak název napovídá, nachází se zde sedm vodních pramenů, které se slévají v ledově chladný potok, jenž protéká kopcem a na druhé straně pramení...

Sedm pramenů Eptá Pigés - Tipy na výlet Rhodos

Přírodní lokalita Sedm pramenů, Eptá Pigés, je pro návštěvníky ostrova Rhodos doslova útočištěm před neúnavným řeckým sluníčkem. Tato stinná oblast plná rozmanité vegetace se nachází na kopci přibližně 4 km východně od letoviska Kolymbia.

Sedm pramenů – Wikipedie

Sedm pramenů, řecky Επτά Πηγές s výslovností [ɛpˈta piˈʝɛs]IPA (v latince psáno Epta Piges), je místo na ostrově Rhodos, které se nachází mezi sídly Kolymbia a Archipolis v obecní jednotce Afantou.

Řecko - Řecké ostrovy - Rhodos - Sedm pramenů - YouTube

- Vás zve na výlet Sedm pramenů - na řeckém -

Sedm pramenů | Dovolená Rhodos

Sedm pramenů (řecky Epta piges) je přírodní zajímavost, která se nachází přibližně 4 km východně od letoviska Kolymbia na východním pobřeží ostrova Rhodos. Jde o studenější místo na kopci, kde pramení několik potůčků a působí velmi...

Dovolená Rhodos – ostrov, slunce, moře » Sedm pramenů

Odnepaměti sloužily prameny ostrova Rhodos jako zdroj sladké vody pro místní zemědělce. Pramenitá a čistá voda se na ostrově Rhodos využívala nejen k zavlažování polí, ale oživovala také blízký borovicový les.

Rhodos výlety

Kam na výlety na ostrově Rhodos? Rhodos je především rájem pro milovníky historie a památek. Ale ani ti, co preferují přírodní zajímavosti, vodní atrakce nebo lodní výlety nebudou zklamáni.

Sedm pramenů (Epta piges) -

Tomu to místu se říká Epta Piges (což řecky znamená Sedm pramenů).

Největší online sortiment letenek

Garance nejnižší ceny

99 procent uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety po celém světě

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách