Chcete objevit let za nejlepší cenu?

schnellboot mallorca nachlazení

Klima na Mallorce je typické středozemní, to znamená horké suché léto a mírná zima. Baleárské ostrovy jsou ale ovlivněny azorskou tlakovou výší a tlakovou níží nad Atlantikem, takže zde dochází mnohem častěji ke změně počasí než například v...

Mallorca má pěkné počasí celých šest měsíců v roce. Od května do října se skvěle hodí k relaxační i poznávací dovolené. Následujících 11 zajímavých a cestovateli ověřených míst vás přesvědčí, že tento kouzelný ostrov má co nabídnout.

Vyberte si ideální destinaci! Španělsko

U pobřeží španělského ostrova Mallorca se v minulých dnech vytvořily čtyři vodní smrště vedle sebe. Dramatickou scenérii natočila přímo z moře posádka jachty. Její záběry zprostředkovala agentura Reuters.

Objevte největší španělský ostrov Mallorca s průvodcem s osobními tipy, kam se podívat, s cenami, informacemi o dopravě, tradicích i odlišnostech.

Z nosu vám neustále teče, cítíte únavu, oči vás pálí… Nejen to jsou příznaky nachlazení, které se může rozvinout ve vážnější

Na Mallorce jsou velmi pečlivě dodržována veškerá hygienická bezpečnostní opatření, např. dodržování min.2m odstupu, používání dezinfekčních prostředků, zvýšená hygienická opatření v hotelech, restauracích a všech veřejných prostorech...

Všichni milovníci dobrého jídla si na Mallorce jistě přijdou na své. Těžko byste hledali jiné místo ve Středozemním moři, kde se na tak malém prostoru vyskytuje tolik skvělých restaurací jako právě na Mallorce.

Prohlédněte si seznam nejkrásnějších pláží Mallorky a vyberte si tu pravou pláž pro vaši dokonalou dovolenou na jednom z nejoblíbenějších Baleárských ostrovů!

Dovolená Mallorca 2022. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Mallorca, Španělsko od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.

Největší online sortiment letenek

Garance nejnižší ceny

99 procent uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety po celém světě

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách