Chcete objevit let za nejlepší cenu?

příjemná dovolená s cestovních kanceláří

Dovolená a zájezdy Přehledný výběr dovolených a zájezdů k moři, na hory i za poznáním. S námi si vyberete správný zájezd pro vaši dovolenou.

Naše redakce osobně srovnala destinace na dovolenou Jaká je nejlepší? Která je vítěz srovnání? Jak destinaci na dovolenou vybrat? Recenze ZDE.

CK Stefanny | Váš specialista na dovolenou již od roku 1992

Zprostředkováváme pobytové a poznávací zájezdy v zahraničí s autobusovou dopravou a programem včetně last minute. Nabízíme dovolenou v tuzemsku. Prodáváme letenky a zajišťujeme služební cesty či cestovní pojištění.

Přejeme vám příjemnou a bezstarostnou dovolenou.

Nabízíme pobyty v Řecku - letovisko Sivota, doprava autobusem a lodí z Benátek, Itálie - letovisko Caorle, dále poznávací, pobytové, lázeňské (Maďarsko, SRN), lyžařské zájezdy a jednodenní výlety v ČR a zahraničí - autobusem i letecky.

Není třeba zdůrazňovat, že rozpočet hraje při plánování dovolené u většiny rodin i individuálních cestovatelů zásadní roli.…

Rodinná dovolená výhodně na

Zpět na titulní stranu

Dovolená a zájezdy od renomovaných cestovních kanceláří. Tisíce aktualizovaných nabídek dovolených do všech koutů světa nakupujete za stejných podmínek jako u pořádající CK.

Největší online sortiment letenek

Garance nejnižší ceny

99 procent uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety po celém světě

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách