Chcete objevit let za nejlepší cenu?

počasí chorvatsko ostrov virt

Počasí Ischia, Itálie | Itálie autobusem 2018 levně
Podnebí na Ischii. Ostrov Ischia leží nedaleko Neapole a jeho podnebí je typicky středomořské, se stabilními teplotami po celý rok. Zatímco na jaře můžete očekávat dešťové přeháňky a bouřky, v letní sezóně převládá slunečné počasí.
Chorvatsko - Počasí
Počasí v Chorvatsku se vyznačuje dlouhým a slunečným létem a naopak krátkou a mírnou zimou. Chorvatsko se nachází ve třech klimatických pásmech. Mírné kontinentální podnebí převládá v nížinách ve vnitrozemích, průměrná teplota v lednu je zde od -2°C
- Chorvatsko jako na dlani
Chorvatská obec Nin se nachází na jižním břehu zátoky Nin, na poloostrově Zdrijac.Je vzdálena 15 km severně od Zadaru a žije zde asi 4 600 obyvatel. Místo se v minulosti vyvíjelo na plochém poloostrůvku, ve 14. století byl ale vyhlouben kanál a z pol
Předpověď počasí - Ostrov Krk, Chorvatsko - AUREA
Předpověď počasí ostrov Krk – Počasí teraz a 3 až 7 dňová predpověď. Krk je jedným s nejslunečnejších častí Evropy s 2500 hodinami svitu za rok.
Počasí v Chorvatsku – předpověď počasí a meteo údaje ...
Podrobná předpověď počasí pro Chorvatsko a hlavní turistické destinace. Dozvězte se, jaké je počasí v Chorvatsku a naplánujte si lépe svou dovolenou. Údaje o teplotách vzduchu a moře, prognostické mapy a web kamery. Počasí na Istrii, Dalmácii a na Kv
Murter - počasí, pláže, ubytování – Chorvatsko.guru
Dovolená na Murteru, ostrově proslulém nádhernými písečnými a oblázkovými plážemi, vám poskytne skvělé podmínky pro pohodovou relaxaci, nebo aktivní pobyt s řadou možností sportovního vyžití. Ubytování na ostrově Murter je zajímavým tipem také pro fa
Trajekt na Pag, Chorvatsko | ostrov-pag.eu
Ostrov Pag je s pevninou spojen nejen mostem v jeho jihovýchodní části, ale také trajektem. Z pevniny vyplouvá trajekt z vesničky Prizna. Z pevniny vyplouvá trajekt z vesničky Prizna. Po 15 minutách se vylodíte v přístavu Žigljen na ostrově Pag.
Počasí Živogošče, Makarská riviéra, Chorvatsko | zivogosce.biz
Webkamery Chorvatsko. Podívejte se online na aktuální záběry z letovisek a dopravních cest.. Počasí Chorvatsko. Chystáte se vyrazit na dovolenou na Krk nebo do jeho okolí? Pak se Vám také budou hodit informace o počasí z celého Chorvatska.
Ostrov Pag dovolená 2020, Chorvatsko - 19 461 zájezdů - Invia
Dovolená Ostrov Pag 2020. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Ostrov Pag, Chorvatsko od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.
Počasí Chorvatsko: aktuální počasí + předpověď
Chorvatsko a počasí v letní sezóně ... Severní Chorvatsko (Istrie, ostrov Krk, Mali Lošinj, Rab, Pag aj.) není v letních maximech tak extrémní, teploty v noci se pohybují kolem 20°C, průměrné teploty přes den pak kolem 32°C. Průměrné hodnoty.

Největší online sortiment letenek

Garance nejnižší ceny

99 procent uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety po celém světě

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách