Chcete objevit let za nejlepší cenu?

korfu ukončení nájmu

Rentalit s.r.o.

Obchodní podmínky pro nájem elektroniky k podnikatelským účelům

Právní poradna: Nájemník mi přestal platit, nevím si rady.

Zatímco v loňském roce stát kvůli mimořádným opatřením umožnil lidem odklad plateb včetně nájmů, letos už to neplatí. Lidé by tak měli své závazky splácet včas. Co ale dělat, když pronajímáte svůj byt a váš nájemník přestane platit?

Jak na výpověď nájemní smlouvy spolehlivě? - Finanční...

Určuje, za jakých okolností je možné podat výpověď z nájmu. V článku si objasníme jednotlivé možnosti výpovědi z nájmu.

Okamžitá výpověď z nájmu: za co, příklady |

Míra přísnosti výpovědi z nájmu bytu záleží na míře provinění nájemce. Přísnost pronajímatele na nájemce se pak projevuje hlavně v délce výpovědní doby. Výpovědní doba může být tříměsíční, ale také žádná.

Dohoda o ukončení nájmu -

Konkrétní podmínky pro skončení nájmu jsou ustanoveny v zákoně č. 40/1964 Sb. v občanském zákoníku. Na ukončení nájemní smlouvy se tak mohou strany dohodnout, pokud ne, pak není jiné možnosti, než učinit výpověď smlouvy.

výpověď z nájmu bytu vzor |

Právní úprava výpovědi z nájmu bytu a domu je většinově obsažena v § 2285 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „OZ“), nicméně v této souvislosti je nezbytné v některých případech aplikovat i obecná ustanovení o skončení...

Výpověď z nájmu - jak správně postupovat + vzor zdarma...

Chcete platně a efektivně ukončit nájem bytu či domu, a nejste si jisti, jak by měla výpověď z nájmu vypadat? Přečtěte si shrnutí!

Jak ukončit nájemní smlouvu na byt

Jak smlouvu sepsat, a s čím počítat při výpovědi nájmu bytu na dobu určitou či neurčitou? Správné odpovědi naleznete v článku.

Výpověď z nájmu. Má změna vlastníka vliv na nájemní vztah...

Má změna vlastníka nemovitosti vliv na nájemní vztah? A jak je možné zajistit výpověď z nájmu, pokud neexistuje písemná nájemní smlouva?

Dohoda o ukončení podnájmu bytu / části bytu | Vzorné Právo

Podnajali jste si dům, byt nebo část bytu a potřebujete podnájem ukončit dříve, než jste původně zamýšleli? Situaci lze vyřešit i jinak než výpovědí. Připravte si dohodu o ukončení podnájmu!

Největší online sortiment letenek

Garance nejnižší ceny

99 procent uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety po celém světě

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách