Chcete objevit let za nejlepší cenu?

itálie porucha diskuze

Porucha myčky - Diskuze -

Porucha myčky už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.

Porucha displeje nebo motoru?? - Diskusní fórum

Bafang 360W, včera displej C961 „zamrzl“ a nereagovala tlačítka +/- Nulování displeje (současně „on“ s „mínus“) fungovalo. Po vypnutí baterky již nešlo spustit. Sem tam se podařilo zapnout a najelo do zamrzlého stavu.

Porucha motoru BBS 750W - Diskusní fórum

Včera během jízdy mě přestal fuguvat můj motor, i když displej funguval normálně.Dobil jsem baterii na 53V v nezatíženém stavu, ale displej začal hlasit chybu 4,nízké napětí...má někdo dobrou radu?

V Itálii strávili cestující kvůli poruše noc ve vlaku - Idnes...

Na 450 cestujících muselo na jihu Itálie strávit noc na neděli ve vlaku Eurostar. Souprava měla poruchu a lidé ve vagonech zůstali i bez topení. Venku se přitom teplota pohybovala kolem nuly.

Itálie - Diskuze (3)

Itálie - Diskuze (3) Portál pro ženy. Diskuze, články, soutěže, bazar, wiki, poradny. Plastická chirurgie, dermatologie, kosmetika, oblečení, pohyb, psychologie, životní styl.

Autem do Itálie či Chorvatska - Diskuze (2)

Autem do Itálie či Chorvatska - Diskuze (2) Portál pro ženy. Diskuze, články, soutěže, bazar, wiki, poradny. Plastická chirurgie, dermatologie, kosmetika, oblečení, pohyb, psychologie, životní styl.

Porucha pračky F06 - Diskuze -

Porucha pračky F06 už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.

Porucha myčky (2) - Diskuze -

Porucha myčky už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti. (2)

Depresmin – recenze – diskuze – lekarna – cena – zkušenosti...

Stěžují si na fyzické nepohodlí, úzkost nebo podrážděnost, na to, že jsou jen trochu heureka

Diskuse: porucha vozidla |

Dobrý den, zajímám se o řešení pojistné události, nebo při poruše vozidla volání servisu při průjezdu Albánií. Jaké jsou možnosti oprav vozidla a kolik stojí odtah do Tirany.

Největší online sortiment letenek

Garance nejnižší ceny

99 procent uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety po celém světě

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách