Chcete objevit let za nejlepší cenu?

fotbal chorvatsko stk kvůli koronavirus

Milovníkům velkých motorek a čtyřkolek ubude starost.

Majitelům velkých motorek a čtyřkolek ubude od podzimu jedna z povinností. Ministerstvo dopravy u nich plánuje zrušit povinné kontroly množství škodlivin vypouštěných do ovzduší. Ta v současnosti dopadá na motocykly těžší než 400 kilogramů...

Diskuze - STK a řidičák 2021 | Aktuální prodloužení platnosti...

Kvůli pandemii koronaviru se prodloužila doba, po kterou nepropadá platnost řidičských průkazů a technických kontrol. Lhůta však končí na konci června.

Koronavirus v Chorvatsku - Diskuze, názory, doporučení a...

Koronavirus v Chorvatsku - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení . Na těchto stránkách jsou názory našich uživatelů na vybraná finanční témata.

S propadlou technickou můžete i do zahraničí. Stačí splnit tuto...

V době koronaviru stanice technické kontroly v Česku fungovaly v omezeném režimu. V řadě regionů Španělska, Itálie či Francie, kam Češi rádi míří na dovolenou autem, tomu tak sice nebylo, nicméně vyrazit tam můžete bez obav i s propadlou...

Koronavirus Chorvatsko a cestování aktuálně |

Koronavirus a aktuální cestovní opatření v Chorvatsku. Je nutné mít test nebo očkování na Covid-19 či vyplnit formulář a podstoupit karanétnu?

Koronavirus Chorvatsko |

Koronavirus v Chorvatsku aktuálně: Počet nakažených v Chorvatsku, úmrtí. Zprávy Covid-19 Chorvatsko, aktuální informace, grafy.

Koronavirus: občanka a řidičák mohou být propadlé, STK ne...

V krizové situaci kvůli koronavirové epidemii omezily provoz také úřady. Registry aut fungují v nouzovém režimu a jen někde. Přebírání nových aut probíhá na dálku.

Diskuse: Podvodník ženu obral o 300 tisíc, jela kvůli tomu sto...

Další případ podvodníků, kteří pod záminkou ochrany před údajným útokem na bankovní účet oběť přesvědčili k odeslání stovek tisíc korun, vyšetřují olomoučtí kriminalisté. Podvedená žena si navíc ke škodě může přičíst ještě platbu za dopravu...

Koronavirus Chorvatsko |

Koronavirus v Chorvatsku aktuálně: Počet nakažených v Chorvatsku, úmrtí. Zprávy Covid-19 Chorvatsko, aktuální informace, grafy.

STK info | STK Špára

Společnost Špára nabízí našim zákazníkům kompletní služby v oblasti technických kontrol, technických prohlídek a měření emisí všech motorových a přípojných vozidel v kategorii do 3,5t.

Největší online sortiment letenek

Garance nejnižší ceny

99 procent uspokojených klientů

Nejvýhodnější lety po celém světě

Investujte do nejlevnějších letenek do míst, která vás ohromí svou neobvyklou krásou.

Pátrat po letenkách